Com fer un anell de dentició de fusta orgànica |Melikey

Com a fabricant demordigues per a nadons, rebem moltes comandes i enviem molts productes als nostres clients cada dia.Estem molt agraïts per la vostra confiança, lluny de milers de muntanyes i rius, però encara mantenim una cooperació a llarg termini, que és realment meravellosa.El contingut d'avui us mostraré com produir un morder de faig.

Material

Els nostres anells i anells de dentidor de fusta orgànica estan fets de fusta de faig.El morder per a nadons de fusta dura és ferm i no és fàcil de trencar ni trencar.

Dissenyar dibuixos 3D

Si el client necessita fer un dentidor de fusta de faig personalitzat, cal que proporcioneu dibuixos de disseny en 3D.Si no, està bé.Proporcioneu imatges i dimensions.Els nostres dissenyadors poden ajudar a completar els dibuixos en 3D.Aquest dibuix en 3D es pot utilitzar directament per a la producció digital.fabricació.Aquest procés és molt senzill, el nostre equip de disseny podrà completar el dibuix de disseny en 1-2 dies.Abans de dissenyar, hem de determinar la informació detallada del disseny del producte, de manera que sigui convenient que el dissenyador dibuixi, en cas contrari, les modificacions repetides perdran molt el temps de tothom.Un cop finalitzat el disseny, oferim una oportunitat de modificació gratuïta.Si es confirma que el disseny té èxit, es procedirà al següent pas: mostres de producció.

Mostra de producció

Després que el nostre equip de disseny completi els dibuixos, el departament de producció produirà mostres segons els dibuixos.Ara que la producció està digitalitzada, només cal que carregueu els dibuixos en 3D i el sistema de producció pot tallar la forma del morder de fusta de faig que volem.Per descomptat, les matèries primeres de la fusta han de passar per una sèrie de processaments de tall.Com que la nostra línia de producció sempre està ocupada, produirem mostres en un termini de 7 a 10 dies després de completar el dibuix 3D.

Producció en massa

Després de completar la mostra, podem confirmar els detalls de la mostra mitjançant imatges i vídeos.O enviar-lo al client per missatgeria expressa.Si es confirma que no hi ha cap problema, entrarà en producció en massa, després de tallar, rectificar i polir.

Logotip làser

Si necessiteu un logotip o un patró làser al mordedor de faig, també podem oferir els serveis corresponents.Això serà molt útil per crear una marca, i sempre crec que una mica de diferència també tindrà sentit.

La producció en massa i el làser de logotip són ràpids, de manera que tot el procés es pot completar en 15-20 dies.Si necessiteu la nostra ajuda per produir un dentidor de fusta de faig personalitzat, no dubteu a contactar amb nosaltres.

Què podria fer Melikey Silicone per tu?

Com el millor fabricant dedentició de nadói productes d'alimentació a la Xina, Melikey Silicone us pot oferir un servei únic, des del disseny personalitzat, la producció fins a l'embalatge i el lliurament personalitzats.Si sou majorista o minorista, també podeu obtenir productes d'alta qualitat i lliurament ràpid de nosaltres.Tenim un magatzem molt gran i tots els productes estan en estoc i llests per enviar.


Hora de publicació: 10-12-2021