Cum să faci un inel de dentiție din lemn organic |Melikey

În calitate de producător dedintitii pentru bebelusi, primim o mulțime de comenzi și trimitem o mulțime de mărfuri clienților noștri în fiecare zi.Suntem foarte recunoscători pentru încrederea dumneavoastră, departe de mii de munți și râuri, dar menținem totuși o cooperare pe termen lung, care este cu adevărat minunată.Conținutul de astăzi vă voi arăta cum să produceți dintiție de fag.

Material

Teherul nostru de dentitie din lemn organic si inelele noastre sunt realizate din lemn de fag.Dintitia pentru bebelusi din lemn de esență tare este fermă și nu se rupe sau rupe ușor.

Proiectați desene 3D

În cazul în care clientul trebuie să realizeze un dintisor personalizat pentru copii din lemn de fag, trebuie să furnizați desene de design 3D.Dacă nu, e în regulă.Furnizați imagini și dimensiuni.Designerii noștri pot ajuta la finalizarea desenelor 3D.Acest desen 3D poate fi utilizat direct pentru producția digitală.fabricare.Acest proces este foarte simplu, echipa noastră de proiectare va putea finaliza desenul de proiectare în termen de 1-2 zile.Înainte de proiectare, trebuie să determinăm informațiile detaliate despre designul produsului, astfel încât proiectantului să fie convenabil să deseneze, altfel modificările repetate vor pierde mult timp pentru toată lumea.După finalizarea designului, oferim o oportunitate de modificare gratuită.Dacă se confirmă că proiectarea are succes, atunci se va trece la pasul următor: mostre de producție.

Eșantion de producție

După ce echipa noastră de proiectare finalizează desenele, departamentul de producție va produce mostre conform desenelor.Acum că producția este digitizată, trebuie doar să încărcați desenele 3D, iar sistemul de producție poate tăia forma dentisorului pentru copii din lemn de fag pe care îl dorim.Desigur, materiile prime din lemn trebuie să treacă printr-o serie de procesări de tăiere.Deoarece linia noastră de producție este mereu ocupată, vom produce mostre în 7-10 zile după finalizarea desenului 3D.

Productie in masa

După completarea eșantionului, putem confirma detaliile eșantionului prin imagini și videoclipuri.Sau trimiteți-l clientului prin curier rapid.Dacă se confirmă că nu există nicio problemă, va intra în producție de masă, după tăiere, șlefuire și lustruire.

Logo laser

Dacă aveți nevoie de un logo sau model cu laser pe dintitorul de fag, vă putem oferi și serviciile corespunzătoare.Acest lucru va fi foarte util pentru construirea mărcii și întotdeauna cred că o mică diferență va avea, de asemenea, sens.

Producția în masă și laserul cu logo sunt rapide, astfel încât întregul proces poate fi finalizat în 15-20 de zile.Dacă aveți nevoie de ajutorul nostru pentru a produce dintiție personalizată pentru copii din lemn de fag, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.

Ce poate face Melikey Silicone pentru tine?

Ca cel mai bun producător dedentitia bebelusuluiși produse de hrănire în China, Melikey Silicone vă poate oferi un serviciu unic, de la design personalizat, producție până la ambalare și livrare personalizate.Dacă sunteți angrosist sau comerciant cu amănuntul, puteți obține și produse de înaltă calitate și livrare rapidă de la noi.Avem un depozit foarte mare, iar toate produsele sunt în stoc și gata de expediere.


Ora postării: 10-12-2021