Контактирајте не

Меликеј силикон

Адреса

Huizhou Zhonglian Industry Company Ltd., бр.2, Huifeng 7 Road, Huichen District, Huizhou City, провинција Гуангдонг, CN

Е-пошта

Doris@melikeysilicone.com

Телефон

Тел:008613480570288

Whatsapp:008613480570288

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја