За нас

MELIKEY СИЛИКОН ПРОДАЖБА НА ГОЛЕМО ВО КИНА

Над 12 Yeas ODM/OEM Фабрика и извозник на производи за бебиња

OEM/ODM

Силикон за храна

Независен дизајн

Фабрички излез

За Melikey Silicone

Меликеј силиконсе наоѓа во Хуижоу, Кина, многу блиску до Гуангжу, Шенжен и Хонг Конг.

Почнувајќи од мала работилница до фабрика за мувла, потоа решивме да дизајнираме сопствени силиконски производи.Веќе имаме 10 годишно искуство во сопствени артикли.Сега имаме сопствен оддел за калапи, дизајнерски тим, производна линија, голем магацин и над 300 соиграчи за поддршка на различните потреби на клиентите.

Прилагодена мувла, 3Д цртеж, персонализирано лого, прилагодено пакување, FBA услуги и брза испорака се во основа, што е најважно, одделот за квалитет има строг стандард за 3 пати целосна проверка на квалитетот пред пакувањето.

Секоја сезона, ќе имаме убави патентирани нови пристигнувања за вас, ние сме иновации на производи и моден лидер во индустријата.

Слободно контактирајте не за повеќе информации.Ви благодариме за читањето!

Со почит

Силиконски тим Меликеј.

 

silicone teether company
silicone beads company

Фабрика и опрема

Factory & Equipment1
Factory & Equipment
Factory & Equipment2
Factory & Equipment4
Factory & Equipment3
Factory & Equipment5
Certificate Display

Посета на клиентите и изложба

Customer Visiting & Exhibition
Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја