Rreth Nesh

SILIKON MELIKEY SHUMICË NË KINË

Mbi 12 Po Eksportues ODM/OEM Fabrika dhe Produktet e Fëmijëve

OEM/ODM

Silikoni i klasës së ushqimit

Dizajn i pavarur

Prizë e fabrikës

Rreth Melikey Silicone

Silikoni Melikeyndodhet në Huizhou, Kinë, shumë afër Guangzhou, Shenzhen dhe Hong Kong.

Duke filluar me një punëtori të vogël në një fabrikë myku, më pas vendosëm të dizajnonim produktet tona silikoni.Ne tashmë kemi 10 vjet eksperiencë në produktet silikoni për bebe.We ofrojnë profesionaleshërbim me shumicëme çmim konkurrues.

Tani ne kemi departamentin tonë të formimit, ekipin e projektimit, linjën e prodhimit, depon e madhe dhe mbi 300 shokë skuadre për të mbështetur nevojat e ndryshme të klientëve.

Forma e personalizuar, vizatimi 3D, logoja e personalizuar, paketimi i personalizuar, shërbimet FBA dhe transporti i shpejtë ofrohen në thelb, më e rëndësishmja, departamenti i cilësisë ka një standard të rreptë gjatë kontrollit 3 herë të plotë të cilësisë përpara paketimit.

Çdo sezon, ne do të kemi ardhje të bukura të reja të patentuara për ju, ne jemi inovacioni i produkteve dhe lideri i modës në industri.

Mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion.Faleminderit per leximin!

Ju sinqerisht

Ekipi i Silikonit Melikey.

 

Kompania e dhëmbëve silikoni
kompania e rruaza silikoni

Fabrika & Pajisjet

Fabrika dhe pajisjet 1
Fabrika & Pajisjet
Fabrika & Pajisje 2
Fabrika & Pajisje 4
Fabrika dhe pajisjet 3
Fabrika & Pajisje 5
Shfaqja e certifikatës

Vizita dhe Ekspozita e Klientit

Vizita dhe Ekspozita e Klientit
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni