Rruaza Gjashtëkëndësh me shumicë

Rruaza Gjashtëkëndësh Baby Shitje me Shumicë dhe me porosi

MOQ 100 copë për ngjyrë me çmime me shumicë

Kaloi testimin dhe certifikimin e produktit të sigurisë

LOGO, Madhësia, Forma dhe Ngjyrat e personalizuara

Dorëzimi i shpejtë në 15 ditë me zgjidhjen e transportit me një ndalesë

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Melikey Hexagon Beads Shitje me shumicë

Si një furnizues kryesor i shitjes me shumicë të rruazave gjashtëkëndore, Melikey është e përkushtuar t'u ofrojë klientëve tanë një gamë të gjerë shërbimesh dhe avantazhesh.Më poshtë janë detajet e shërbimeve që mund të ofrojmë:

Stoqet e mëdha

Ne kemi rruaza gjashtëkëndore në një gamë të gjerë ngjyrash, madhësish dhe dekorimesh nga të cilat mund të zgjidhni.Stoku ynë është zgjedhur me kujdes për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve tanë, dhe ne po e përditësojmë vazhdimisht për të vazhduar me tendencat dhe stilet më të fundit.

Material i sigurt

Rruazat tona gjashtëkëndore janë bërë nga silikoni i kategorisë ushqimore, një material i qëndrueshëm dhe i sigurt që përdoret gjerësisht në industri të ndryshme.Është jo toksik, pa erë dhe pa BPA, PVC dhe kimikate të tjera të dëmshme që mund të përbëjnë rrezik për shëndetin e njeriut.

Çmimi konkurrues

Ne ofrojmë çmime konkurruese dhe zbritje të thella për blerjet me shumicë për të ndihmuar klientët tanë të kursejnë para.Modeli ynë i çmimeve me porosi u mundëson klientëve të personalizojnë porositë e tyre dhe të blejnë vetëm atë që u nevojitet, duke shmangur shpenzimet e panevojshme.

Melikey ofron shërbim dhe avantazhe të pakrahasueshme kur blini rruaza gjashtëkëndore me shumicë.Nga një gamë e gjerë produktesh me cilësi të lartë dhe shërbime të shkëlqyera ndaj klientit, deri te çmimet konkurruese dhe porositë e përshtatshme në internet, ne jemi të përkushtuar t'i bëjmë klientët tanë të kenë një përvojë të qetë dhe të kënaqshme.

https://www.melikeysiliconeteethers.com/hexagon-beads-wholesale/

Veçori

Këto produkte janë bërë nga 100% silikoni ushqimor dhe janë të miratuar nga FDA!

-I sigurt, i qëndrueshëm, jo ​​toksik, i kategorisë ushqimore

- Rruazat janë bërë prej 100% silikoni ushqimor

-Jo-toksike, jo ngjitëse, pa erë, BPA, PVC,

Pa ftalate, kadmium, plumb dhe nitrozamina

-Rezistent ndaj nxehtësisë;i sigurt në makinë larëse enësh, mikrovalë dhe frigorifer

-Pastrohet lehtësisht me ujë dhe sapun enësh, gjithashtu i larë në enëlarëse!

-Ju lutemi lani para përdorimit

-Mos ua lini produktin fëmijëve të pambikëqyrur!

-Gjithmonë mbikëqyrni fëmijët kur përdorni këto rruaza.Pjesët e vogla mund të paraqesin rrezik mbytjeje.

rruaza në formë gjashtëkëndëshi

Rruaza gjashtëkëndësh me shumicë

rruaza gjashtëkëndësh

rruaza gjashtëkëndësh

rruaza silikoni gjashtëkëndësh

rruaza në formë gjashtëkëndëshi

Rruaza silikoni dhëmbëzimi në formë gjashtëkëndëshi me shumicë

Rruaza silikoni dhëmbëzimi në formë gjashtëkëndëshi me shumicë

rruaza silikoni gjashtëkëndësh

rruaza silikoni gjashtëkëndësh

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Ngjyrat e rruazave gjashtëkëndëshe

rruaza silikoni në formë gjashtëkëndëshi që dalin dhëmbë
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Nuk e gjeni atë që kërkoni?

Nëse nuk mund të gjeni rruazat e silikonit që po kërkoni, ekipi ynë në Melikey është gati t'ju ndihmojë të gjeni opsione alternative që mund të jenë të përshtatshme për projektin tuaj.Ne kemi një shumëllojshmëri të gjerë të rruaza silikoni në ngjyra, forma dhe madhësi të ndryshme që i përshtaten nevojave tuaja.

Për më tepër, ne mund të punojmë me ju për të krijuar rruaza me porosi që plotësojnë kërkesat tuaja specifike.Ekipi ynë mund t'ju ndihmojë të projektoni dhe prodhoni rruaza në ngjyrën dhe formën që ju nevojitet, duke u siguruar që të keni materialin perfekt për projektin tuaj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Melikey: Një Prodhues Kryesor i Rruazave Gjashtëkëndësh me shumicë në Kinë

Melikey është një prodhues kryesor me shumicë i rruazave gjashtëkëndësh i angazhuar për të ofruar produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të jashtëzakonshëm ndaj klientit.

1. Cilësi e besueshme:Ne kemi metoda strikte të kontrollit të cilësisë për të siguruar cilësinë më të lartë të çdo produkti që del nga objekti ynë i prodhimit.

2. Çmimet konkurruese:Melikey ofron disa nga çmimet më konkurruese në treg pa sakrifikuar cilësinë.

3. Katalog i gjerë:Bëjmë me shumicë rruazë gjashtëkëndore silikoni në shumë ngjyra, madhësi dhe forma.

Melikey krenohet me ofrimin e rruazave më të përballueshme dhe më cilësore në formë gjashtëkëndëshi në treg.Si furnizues me rruaza gjashtëkëndore silikoni, ne jemi të besuar nga tregtarët me shumicë dhe pakicë, dhe ne i kemi mbështetur dhe bashkëpunuar me ta shumë herë.Zgjidhni Melikey për të gjitha nevojat tuaja për rruaza gjashtëkëndëshe dhe merrni produkte dhe shërbime të nivelit të lartë.

Rruaza silikoni gjashtëkëndësh

Si të personalizojmë rruazat tona silikoni?

Melikey është prodhuesi i rruazave gjashtëkëndore silikoni, ne ofrojmë shërbime me porosi të prodhimit të rruazave gjashtëkëndore silikoni për të përmbushur nevojat tuaja specifike.Ekipi ynë i ekspertëve mund t'ju ndihmojë të krijoni dhe dizajnoni rruaza silikoni me porosi në forma, madhësi dhe ngjyra të ndryshme sipas kërkesave tuaja.

Së pari, ju lutemi na jepni skedarë të qartë dizajni ose specifikime të rruazave që dëshironi, të tilla si madhësia, forma, ngjyra dhe çdo detaj tjetër që do të na ndihmojë të krijojmë rruazat tuaja të personalizuara.Ekipi ynë do të kalojë procesin e projektimit me ju, do të bëjë mostra për miratimin tuaj dhe do të fillojë procesin e prodhimit pasi të konfirmoni porosinë.

Shërbimet tona të prodhimit të rruaza silikoni me porosi vijnë me kontrolle të kontrollit të cilësisë për të siguruar që rruazat përmbushin standardet më të larta të cilësisë.Ne gjithashtu ofrojmë çmime konkurruese, shpërndarje të shpejtë dhe shërbim të shkëlqyer ndaj klientit për të siguruar kënaqësinë tuaj 100%.

Na kontaktoni sot për të filluar porosinë tuaj të personalizuar të rruaza silikoni dhe na lejoni t'ju ndihmojmë të realizoni vizionin tuaj!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Çfarë mund t'ju ofrojmë…

Cilesia me e mire

Ne kemi përvojë të pasur në prodhimin, projektimin dhe aplikimin e rruazave silikoni dhe u shërbejmë më shumë se 100 klientëve nga e gjithë bota.

Çmimi konkurrues

Çmim i lirë për rruaza me shkronja silikoni, rruaza silikoni të dhëmbëzimit dhe rruaza silikoni të rrumbullakëta.

Pas shitjes

Ne ofrojmë politikën e garancive 3-5 vjet.Dhe e gjithë kostoja për rruaza silikoni do të jetë në llogarinë tonë nëse ka ndonjë problem cilësie të shkaktuar nga ne brenda periudhave të garancisë.

Transporti

Ne kemi transportuesin më të mirë të transportit, në dispozicion për të kryer transportin me ajër, ekspres, detar, madje edhe shërbimin derë më derë.

Certifikata për rruaza silikoni

Certifikatat e rruaza silikoni: CE, EN71, FDA, BPA FALAS ......

Certifikata me rruaza silikoni
Certifikata me rruaza silikoni1
Certifikata me rruaza silikoni2
Certifikata me rruaza silikoni3

Pyetje të shpeshta për Rruaza Silikoni Teething me porosi dhe me shumicë

Cilat janë rruazat e dhëmbëve silikoni?

Rruazat e daljes së dhëmbëve nga silikoni janë rruaza të buta, të përtypura të bëra nga silikoni i cilësisë ushqimore, të cilat janë të sigurta për foshnjat për t'u përtypur gjatë fazave të daljes së dhëmbëve.

A mund t'i personalizoj rruazat e mia të daljes së dhëmbëve nga silikoni?

Po!Në Melikey, ne ofrojmë shërbime prodhimi me porosi për të bërë rruaza silikoni të dhëmbëzimit në forma, madhësi dhe ngjyra të ndryshme për të përmbushur nevojat tuaja specifike.

Cila është koha e prodhimit për rruaza silikoni me porosi?

Koha e marrjes së rruazave me porosi silikoni është zakonisht 15-20 ditë pune pas miratimit të mostrës.

Cili është çmimi për rruaza silikoni me porosi?

Çmimi për rruaza silikoni me porosi varion në varësi të dizajnit, madhësisë dhe sasisë së porositur.Ju lutemi na kontaktoni me kërkesat tuaja specifike për një kuotë.

A janë rruaza silikoni që dalin dhëmbë të sigurt për foshnjat?

Po, rruazat tona të nxjerrjes së dhëmbëve prej silikoni janë bërë nga silikoni i kategorisë ushqimore që është pa BPA, pa ftalate dhe pa plumb, duke i bërë ato të sigurta për përtypjen e foshnjave.

A janë të lehta për t'u pastruar rruazat e dhëmbëve silikoni?

Po, rruazat tona të nxjerrjes së dhëmbëve nga silikoni pastrohen lehtësisht duke përdorur ujë të ngrohtë dhe sapun të butë.Ata janë gjithashtu të sigurt në larje enësh.

Cilat janë përfitimet e rruazave të nxjerrjes së dhëmbëve nga silikoni?

Rruazat e daljes së dhëmbëve silikoni ofrojnë lehtësim për dhimbjet e mishit të dhëmbëve të foshnjave gjatë fazave të daljes së dhëmbëve, janë të sigurta dhe jo toksike për t'u përtypur dhe mund të pastrohen dhe dezinfektohen lehtësisht.

A mund të porosis me shumicë rruaza silikoni për nxjerrjen e dhëmbëve?

Po, ne ofrojmë porosi me shumicë për rruaza silikoni për nxjerrjen e dhëmbëve.Na kontaktoni me sasinë e porosisë tuaj për çmimin dhe detajet e dorëzimit.

Çfarë mënyrash pagese pranoni?

Ne pranojmë pagesa nëpërmjet transfertës bankare, PayPal dhe kartës së kreditit.

A dërgoni ndërkombëtarisht?

Po, ne i dërgojmë rruazat tona të dhëmbëzimit silikoni në mbarë botën.Tarifat e transportit mund të aplikohen në varësi të destinacionit dhe sasisë së porosisë.