Rruaza silikoni me shumicë

Prodhuesi, Fabrika, Furnizuesi më i mirë i rruazave të dhëmbëzimit silikoni në Kinë

Rruazat e dhëmbëzimit të silikonit zakonisht prodhohen duke përdorur materiale silikoni me cilësi të lartë dhe të cilësisë ushqimore.Këto përdoren gjerësisht si byzylykë dhe gjerdan për fëmijë.Mund të përdoret gjithashtu si aksesor molar silikoni për foshnjat.Rruazat e silikonit janë jo toksike dhe të sigurta për përdorim nga foshnjat.

MELIKEY SILICONE ofron rruaza silikoni me shumicë që mund të personalizohen sipas kërkesave tuaja.Ne ofrojmë rruaza me porosi silikoni me cilësi të lartë me çmime konkurruese.Rruazat tona me shumicë silikoni janë të disponueshme në madhësi, logo, ngjyra dhe forma të personalizuara.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
rruaza silikoni me shumicë

Furnizues dhe prodhues me shumicë rruaza silikoni në Kinë

SILIKON MELIKEYu themelua në vitin 2016, dhe është një nga liderëtrruaza silikoni për nxjerrjen e dhëmbëveprodhues, fabrika dhe furnitorë në Kinë, duke pranuar porosi OEM, ODM, SKD.Ne kemi përvojë të pasur në prodhimin dhe zhvillimin e kërkimit për lloje të ndryshme rruaza silikoni.Ne fokusohemi në teknologjinë e përparuar, hapin e rreptë të prodhimit dhe një sistem të përsosur QC.

Ne ofrojmë një përzgjedhje shumë të gjerë të formave për tonënrruaza silikoniqë mund t'i përdorni për shumë krijime të ndryshme.Nga rruaza klasike të rrumbullakëta dhe të sheshta me gjelbërim të përhershëm deri te lepurushat dhe rakunët e lezetshëm, ju do të jeni në gjendje t'i personalizoni artikujt tuaj në një mënyrë shumë elegant.

Gama jonë e ngjyrave është gjithashtu shumë e madhe, dhe ju mund të krijoni çdo numër kombinimesh me materialet tona.Këto rruaza silikoni të nxjerrjes së dhëmbëve janë plotësisht të sigurta dhe janë testuar me kujdes sipas tre rregullave të ndryshme të sigurisë (LFGB, FDA dhe EN 71).Këto rruaza silikoni me cilësi të lartë nuk përdorin materiale toksike dhe janë absolutisht të përshtatshme për fëmijët për t'u përtypur.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pse të na zgjidhni si furnizuesin tuaj të rruaza silikoni në Kinë

Me 6+ vjetrruaza silikoni me shumicëpërvojë, ne jemi krenarë që ofrojmë shërbimet tona me shumicë për bizneset e tjera të vogla për t'i mbështetur ata në arritjen e qëllimeve të tyre të biznesit;reduktimin e kostove të produktit, rritjen e shitjeve dhe ofrimin e produkteve me cilësi më të mirë të testuar nga siguria në treg.

Ne e dimë nga dora e parë se sa e shtrenjtë mund të jetë testimi i produkteve, sa kohë mund të jetë prodhimi dhe sa e vështirë mund të jetë të menaxhosh inventarin dhe furnizimin kur të jesh jashtë.Na lejoni të heqim dhimbjen e shkallëzimit të biznesit tuaj duke prodhuar për ju në vëllim, duke përdorur produkte të testuara për sigurinë që plotësojnë standardet e BE-së dhe SHBA-së, dhe materiale të certifikuara me cilësi të lartë EN-71.

Ne kemi një numër furnizuesish të qëndrueshëm të lëndëve të para, të cilët mund të kontrollojnë cilësinë dhe koston shumë mirë.

Mbajtja e rezervave të lëndëve të para për disa rruaza të zakonshme silikoni që dalin në dhëmbë, dërgesa më e shpejtë.

OEM/ODM/SKD Porosia pranohet.

rruaza silikoni të nxjerrjes së dhëmbëve

Gama jonë e rruaza silikoni të dhëmbëzimit

Silikonirruaza të nxjerrjes së dhëmbëveështë e cilësisë së lartë, e përtypur 100% e cilësisë ushqimore në një larmi formash, madhësish dhe ngjyrash.Opsione të personalizuara për projektet tuaja krijuese!Rruazat e dhëmbëve silikoni janë një lodër shumë e mirë ndijore, DIY për kapëse biberoni të veshur dhe bizhuteri pleqsh për të zhvilluar kreativitetin e foshnjës, ndërsa gjiri dhe përtypja e dhëmbëve, të veshur nga nëna dhe foshnja, është një dhuratë shumë e mirë për të porsalindurin.100% e ushqimitSilikoni.pa ndotje, rezistente ndaj konsumit dhe jo e lehtë për t'u dëmtuar.

https://www.melikeysiliconeteethers.com/bpa-free-baby-silicone-beads-wholesale-melikey-products/

Rruaza silikoni të rrumbullakëta

Këto janë "mermeret silikoni" klasike dhe janë ndoshta lloji më i përdorur i rruazave silikoni që ne shesim.Ato janë të disponueshme në 4 diametra të ndryshëm, 9mm, 12mm, 15mm dhe 20mm.Shumica e produkteve të tilla si kapëse false (të quajtura edhe kapëse biberoni nga miqtë tanë amerikanë...!) janë bërë kryesisht nga rruaza të rrumbullakëta, megjithëse ne gjithmonë rekomandojmë klientët tanë ta ndajnë dizajnin me rruaza të tjera për të krijuar krijime më argëtuese me porosi.Rruazat 15 mm janë gjithashtu të shkëlqyera për të bërë gjerdan të bukur me rruaza silikoni për nënat me bebe që dalin dhëmbë.

Aktualisht kemi një larmi ngjyrash për të zgjedhur: E zezë, gri, fuchsia, mermer jeshil, salmon i lehtë, jargavan, mermer i bardhë, i verdhë, i kuq vishnje, blu i hapur, rozë e hapur, nenexhik, blu e hapur, blu e çelët, vjollcë, pjeshkë , mermer rozë, pluhur kuarci, bruz dhe më shumë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
rruaza silikoni për bebe

Rruaza të sheshta silikoni

Këtorruaza të sheshta silikoni janë 12 mm në diametër dhe shpesh përdoren në kombinim me rruaza të tjera për t'i dhënë një pamje dinamike pjesëve si kapëse biberoni dhe unaza çelësash.Të lezetshme si thjerrëzat!

Ne ofrojmë sferat e mëposhtme të ngjyrave për rruazat tona të sheshta silikoni: e zezë, gri, jargavan, nenexhik, blu për bebe, rozë kuarci, bruz dhe shumë të tjera.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
https://www.melikeysiliconeteethers.com/baby-safe-silicone-beads-melikey-products/

Rruaza silikoni gjashtëkëndësh

Një tjetër rruazë shumë e njohur është rruaza silikoni gjashtëkëndësh.Ne kemi parë që klientët tanë t'i përdorin ato për të bërë çdo lloj lloji, veçanërisht bizhuteri me dhëmbë të gjatë si gjerdan.Rruazat tona gjashtëkëndëshe janë kaq elegante dhe ne i ofrojmë në një larmi ngjyrash, ato do të duken të shkëlqyera në krijimet tuaja të bukura!

Ngjyrat: gri, bezhë, gri e çelur, e bardhë, jargavan, mermer, nenexhik, blu Baby, bruz dhe shumë të tjera.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
https://www.melikeysiliconeteethers.com/food-grade-silicone-teething-beads-for-baby-melikey-products/

Rruaza ikozaedroni silikoni

Rruazat tona poligonale silikoni përdoren gjithashtu shpesh në byzylykë, gjerdan dhe në prodhimin e bizhuterive të tjera.Elegancë dhe e bukur në format e tyre poligonale, janë perfekte për dhurata dhe janë ideale për çdo lloj artikulli me porosi.Kemi 2 permasa: 14mm dhe 17mm

Poligonet tona silikoni janë të disponueshme në ngjyrat e mëposhtme: e bardhë, e verdhë, bezhë, blu e hapur, e verdhë e lehtë, portokalli, rozë, e kuqe, graniti, mermer dhe më shumë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
Rruaza silikoni për nxjerrjen e dhëmbëve me cilësi ushqimore

Rruaza silikoni të kafshëve

Kafshët e lezetshme janë të preferuarat e fëmijëve në të gjithë botën, dhe ne kemi projektuar shumë rruaza të ndryshme silikoni të kafshëve.E lezetshme dhe e zgjuar, fëmijët tuaj do ta pëlqejnë atë!Mund të përdoret edhe si një dekorim i bukur.

Kush na dha komente të pabesueshme rreth tyre!Aktualisht ofrojmë shumë dizajne të bukura: koala, lepur, bletë, rakun, qen, mace, dhelpër, etj. A nuk ju duken të papërmbajtshme?

Ngjyrat: Çdo rruazë silikoni e kafshëve vjen në një larmi ngjyrash, të lehta dhe të errëta.Ju lutemi vazhdoni të shfletoni faqen tonë të internetit për t'i gjetur ato!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
https://www.melikeysiliconeteethers.com/personalised-teething-beads-wholesale-l-melikey-products/

Rruaza silikoni të kurorës

Historia e mbretit dhe princeshës, historia e Hirushes dhe Bukuroshes së Fjetur... Në çdo përrallë ka gjithmonë një kurorë!Ne nuk mund të rezistonim duke u ofruar klientëve tanë disa rruaza të bukura kurorë silikoni, kështu që ja ku janë!

Ngjyrat: gri, e bardhë, e verdhë, rozë, jeshile mente

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
https://www.melikeysiliconeteethers.com/teething-beads-silicone-food-grade-melikey-products/

Rruaza silikoni vizatimor

Ne kemi projektuar një sërë rruazash të lezetshme silikoni vizatimorë të njohura, forma të preferuara të filmave vizatimorë të fëmijëve.Të tilla si futboll, hamburger, makina, lule, etj, shumë të njohura.E bukur dhe elegante, perfekte për bizhuteri DIY.

Ngjyra: Një larmi ngjyrash për të zgjedhur!

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-bpa-free-beads-bpa-free-silicone-beads-wholesale-melikey-products/

Rruaza festive silikoni

Ne kemi projektuar rruaza silikoni festive për Halloween dhe Krishtlindjet, si dre të lezetshëm, Santa, burrë dëbore, lakuriq nate, fantazmë, kafkë dhe personazhe të tjerë përfaqësues.Këto rruaza silikoni festash janë perfekte për shitje të mëdha festash.Mund te perdoret edhe si dekorim feste.
 
Ngjyra: Rruazat festive bazohen kryesisht në dizajnin e ngjyrave të personazheve përfaqësues.Ngjyrat janë më të thjeshta, por çdo rruazë vjen në shumë ngjyra.
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Rruaza Silikoni Melikey Shitje me Shumicë

Marka më e rekomanduar dhe më e besueshme e produkteve me rruaza silikoni në Kinë me gamën më të gjerë të kategorisë ushqimore, rruaza dhe aksesorë silikoni pa BPA - perfekte për të gjitha nevojat tuaja DIY.

Ne e dimë se shumë prej jush kanë bizneset tuaja për të drejtuar, ndaj ne përpiqemi t'i kemi produktet tona në dispozicion kur ju nevojiten.Rruaza silikoni me shumicë, ne do t'ju dërgojmë porosinë tuaj në kohën më të duhur me çmimin më të mirë me shumicë nga fabrika

Melikey ofron shërbim të shpejtë, të besueshëm dhe produkte cilësore

Pyetje të shpeshta për rruaza silikoni me porosi dhe me shumicë

Unë dua të personalizoj një dizajn të ri të rruazave silikoni, si ta bëj?

Na tregoni vizatimet tuaja ose mendimet tuaja për dizajnin, atëherë inxhinierët tanë projektues mund t'ju ndihmojnë.

Ne citojmë koston e mykut dhe çmimin për njësi sipas vizatimeve të konfirmuara, dhe më pas bëjmë konfirmimin e kallëpit/kampionit.

A mund ta personalizoj vetë ngjyrën time të rruazës silikoni?

Po, thjesht na tregoni numrin e ngjyrave të Pantone C ose na jepni një mostër ngjyrash.

A mund ta personalizoj markën time në rruaza silikoni?

Po, ju mund të printoni logon tuaj në rruaza silikoni ose të bëni një kallëp logoje në jakë ose në një zonë tjetër specifike që dëshironi.

A keni departamentin tuaj të formimit apo është bërë nga një fabrikë tjetër?

Po, ne kemi departamentin tonë të mykut për mjetet e injektimit të silikonit, mjetet hidraulike.Ndonjëherë, ne personalizojmë shumë forma të ndryshme silikoni për klientët.Ju lutemi dërgoni email Melikey.

Sa kohë duhet për të bërë një kallëp rruaza silikoni?

15 ditë pasi vizatimi 3D është konfirmuar.

A mund të kërkoj mostra falas?

Po ti mundesh.Ashtu si ne, mostrat aktuale të aksioneve janë falas, por transporti do të jetë në llogarinë tuaj.

Sa është koha e drejtimit të mostrës?

Për produktet ekzistuese, duhen 1-2 ditë;nëse dëshironi dizajnin tuaj, mund të duhen 3-5 ditë, në varësi të përmbajtjes suaj të dizajnit.

Çfarë materialesh përdorni në produktet tuaja?

Produktet tona janë bërë nga materiali silikoni 100% ushqimor.Të gjitha materialet që përdorim mund të kalojnë FDA, LFGB, CE.Raportet e certifikimit të materialit janë në dispozicion.

Jeni prodhues?A pranoni porositë OEM?

Po, ne jemi profesionistë prodhues dhe shitës me shumicë të produkteve silikoni.Porositë OEM do të pranohen.

Çfarë ju nevojitet për produkte silikoni me porosi?

2D, vizatime 3D dhe kërkesa specifike.

A do të pranoni logot me porosi ose kallëpe me porosi?

Ne pranojmë porosi me porosi, jeni të mirëpritur të na kontaktoni menjëherë.

Nëse më duhet një dizajn me porosi, kush do të paguajë për kallëpin e silikonit me porosi?

Nëse keni një dizajn me porosi, klienti do të duhet të paguajë për mykun.Dhe myku do t'i përkasë klientit.

Nëse paguaj për kallëpe të mostrës, a duhet të paguaj edhe për kallëpe të prodhimit masiv?

Po.Format e mostrave mund të përdoren vetëm për prodhimin e mostrave.Kur ju duhet të bëni prodhim masiv, kallëpet prodhohen në numër të madh.

Si e dërgoni porosinë?

Për porosi me shumicë ne dërgojmë me det ose ajër, për porosi të vogla dërgojmë me DHL, FedEx, TNT ose UPS

Po në lidhje me kontrollin e cilësisë së produktit tuaj?

Ne kemi departamentin tonë të QC të fuqizuar me një ekip profesional të QC."Cilësia së pari, Cutomer

Fokus" është politika jonë e cilësisë, dhe ne kemi Kontrollin e Cilësisë në hyrje / Cilësinë në proces

Kontrolli / Kontrolli i cilësisë në dalje gjatë gjithë operacioneve të fabrikës sonë.

Procesi ynë

Ne bëjmë çmos për të përmbushur çdo kërkesë.Çdo guta-percha me rruaza silikoni me porosi është unike sepse është vetëm për ju dhe e bërë me dashuri

Na tregoni nëse preferoni vetëm rruaza ose rruaza dhe dhëmbëza.

Ne do t'ju tregojmë ngjyrat dhe shkronjat e rruazave për të zgjedhur.Konsulentët tanë do t'ju këshillojnë gjithashtu.Ne lejojmë një maksimum prej rreth 2-3 riplanifikime.

Pasi të jeni të kënaqur me sa më sipër, vazhdoni me pagesën.

Paketa me rruaza silikoni

Paketa me rruaza silikoni

Nuk e gjeni atë që kërkoni?

Në përgjithësi, ka rezerva të rruazave të zakonshme të dhëmbëzimit të silikonit ose lëndëve të para në magazinë tonë.Por nëse keni kërkesa të veçanta, ne ofrojmë gjithashtu shërbim personalizimi.Ne gjithashtu pranojmë OEM/ODM.Ne mund të printojmë logon ose emrin e markës suaj në kutitë e trupit dhe ngjyrave të rruazave.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Çfarë mund t'ju ofrojmë…

Cilesia me e mire

Ne kemi përvojë të pasur në prodhimin, projektimin dhe aplikimin e rruazave silikoni dhe u shërbejmë më shumë se 100 klientëve nga e gjithë bota.

Çmimi konkurrues

Çmim i lirë për rruaza me shkronja silikoni, rruaza silikoni të dhëmbëzimit dhe rruaza silikoni të rrumbullakëta.

Pas shitjes

Ne ofrojmë politikën e garancive 3-5 vjet.Dhe e gjithë kostoja për rruaza silikoni do të jetë në llogarinë tonë nëse ka ndonjë problem cilësie të shkaktuar nga ne brenda periudhave të garancisë.

Transporti

Ne kemi transportuesin më të mirë të transportit, në dispozicion për të kryer transportin me ajër, ekspres, detar, madje edhe shërbimin derë më derë.

Certifikata për rruaza silikoni

Certifikatat e rruaza silikoni: ISO9001, CE, EN71, FDA, BPA FALAS ......

Certifikata me rruaza silikoni
Certifikata me rruaza silikoni1
Certifikata me rruaza silikoni2
Certifikata me rruaza silikoni3

Pyetjet e bëra më shpesh

Cilat janë rruazat silikoni?

Rruazat e silikonit janë topa të vegjël të rrumbullakët prej silikoni.Edhe pse xhel silicë mund të tingëllojë si një material i butë ose i lëngshëm, ai në fakt është një formë e fortë e silicës, një material natyror që gjendet në Tokë.

A janë të sigurta rruazat e daljes së dhëmbëve nga silikoni?

Rruazat e daljes së dhëmbëve nga silikoni për bebe janë të sigurta dhe mund të jenë një nga produktet më të mira për të blerë për fëmijën tuaj që del në dhëmbë.Silikoni është i sigurt dhe i butë për t'u përtypur në mënyrë të përsëritur për të qetësuar mishrat e dhëmbëve të fëmijës suaj.

Ku mund të blej rruaza silikoni për nxjerrjen e dhëmbëve?

Si furnizuesi kryesor i rruaza silikoni.Rruaza me shumicë prej silikoni Melikey për më shumë se 10+ vjet.Ne kemi stile dhe ngjyra të ndryshme për rruaza silikoni.Rruazat më të mira të silikonit mund t'i gjeni në Melikey.

Si të bëni rruaza silikoni për daljen e dhëmbëve?

Para së gjithash, ju duhet të gjeni një prodhues rruaza silikoni i cili mund të pranojë personalizimin.

Jepini prodhuesit vizatimet ose idetë tuaja të projektimit.

Vizatime 3D për stilistë

bëj myk

Zgjidhni ngjyrën dhe paketimin

marrja e mostrës

Konfirmo mostrën

prodhim ne mase

Sa kohë zgjasin rruazat e silikonit?

Ashtu si me çdo lodër ose send brenda mundësive të fëmijës suaj, ju duhet të kontrolloni rruazat tona silikoni përpara se t'i përdorni ato.Nëse vëreni ndonjë dëmtim, ju rekomandojmë që ta hidhni menjëherë.Për sa kohë që rruazat tuaja silikoni janë në gjendje të mirë, nuk do të skadojnë.Silikoni është shumë i qëndrueshëm dhe mund të zgjasë për dekada nëse kujdeset siç duhet.Ndërsa produktet tona janë shumë të qëndrueshme, ne përsëri rekomandojmë që të kontrolloni çdo lodër me të cilën fëmija juaj luan shpesh për t'u siguruar që ato janë të sigurta.

Gjatësia e rruaza silikoni të kapëses së biberonit?

7-8 inç

Për më tepër, për këto lloje produktesh, stafi i CPSC rekomandon që kapëset të mos jenë më të gjata se sa duhet për funksionimin e duhur, mundësisht jo më shumë se 7-8 inç në përgjithësi.

Madhësia për rruaza silikoni për daljen e dhëmbëve?

Kemi rruaza në madhësi të ndryshme.Për shembull, rruazat e zakonshme të rrumbullakëta kanë gjithashtu katër madhësi: 9mm, 12mm, 15mm, 20mm.Madhësia e poreve të të gjitha rruazave tona është rreth 2 mm.

Listë çmimesh me rruaza silikoni me porosi?

Rruaza silikoni Melikey me shumicë që mund të personalizohen sipas kërkesave tuaja.Ne ofrojmë rruaza silikoni me cilësi të lartë me çmime konkuruese.Rruazat tona me shumicë silikoni janë të disponueshme në madhësi, logo, ngjyra dhe forma të personalizuara.

A është i sigurt dhëmbët silikoni për foshnjat?

Po, rruazat silikoni janë të sigurta për foshnjat.Melikey e merr shumë seriozisht sigurinë dhe cilësinë e rruazave të silikonit dhe prodhon rruaza silikoni të garantuara për përdorimin e produkteve me cilësi më të lartë.

Silikoni është materiali më i mirë për të ndihmuar fëmijën tuaj me daljen e dhëmbëve sepse është i butë, i lehtë për t'u kujdesur për të, mund të ngrihet dhe është argëtues për të përtypur fëmijën tuaj.

Silikoni që përdorim ka këto kualifikime: 100% silikon ushqimor, pa BPA, 100% jo toksik dhe pa shije, i miratuar nga FDA, pa plumb, pa PVC, pa merkur, pa ftalate, i certifikuar CE, i certifikuar SGS, i certifikuar CCPSA, LFGB miratuar.

Ne absolutisht duhet të theksojmë se mos e lini fëmijën tuaj të flejë me ndonjë gjë të lidhur me të, ose ta lini të flejë me lodra.Ju duhet ta mbikëqyrni gjithmonë fëmijën tuaj sa herë që ai luan me ndonjë lodër.

Cila është mosha e duhur për lodrat që dalin dhëmbët?

Foshnjat mund të fillojnë të dalin dhëmbë që në 4 muajsh ose deri në 14 muaj.Ne ju rekomandojmë që koha më e mirë për t'i dhënë fëmijës tuaj një lodër për daljen e dhëmbëve është kur fëmija juaj fillon të vendosë gjithçka në gojë.Ndërkohë që nuk mund t'i ndaloni të rrëmbejnë asgjë, të paktën mund t'i blini një lodër që nxjerr dhëmbët.

Si i qetësojnë fëmijët nga silikoni dhëmbët?

Ashtu siç lëndojmë veten, presioni në zonën e dhimbshme mund të ndihmojë në lehtësimin e disa shqetësimeve.Kjo ndihmon në lehtësimin e disa shqetësimeve të tyre duke përtypur dhe duke ushtruar presion mbi mishrat e tyre.Rruazat tona silikoni të ngrira janë gjithashtu të shkëlqyera për qetësimin e mishrave të dhëmbëve, pasi ndjesia e ftohjes ndihmon në largimin e disa acarimeve.

Foshnjat janë natyrshëm impulsive dhe duan të fillojnë të fusin gjithçka në gojë.Të gjithë e dimë që nëse u heq atë që duan, ata mund të bëjnë bujë dhe të marrin pak gafë!Duke i dhënë fëmijës tuaj diçka që e dini se është e sigurt për t'u përtypur, qetëson mishrat e dhëmbëve dhe nuk keni nevojë t'ia hiqni, rruazat silikoni janë ndoshta mënyra më e mirë!Një nga produktet efektive që mund t'ju ndihmojë të qetësoni fëmijën tuaj në daljen e dhëmbëve.

Si i ndihmojnë bebet të mësojnë rruazat e silikonit?

Pothuajse çdo gjë në jetën e një fëmije të vogël është një përvojë e re.Në thelb, ata janë të programuar për të testuar shqisat e tyre duke prekur, ndjerë dhe po, duke i vendosur gjërat në gojë!Ne ofrojmë një sërë veçorish unike në gamën tonë të rruazave të bebeve silikoni që do ta mbajnë fëmijën tuaj të mësojë në mënyrë të sigurt për shqisat, ndjesitë, format, teksturat e ndryshme.

Ne kemi rruaza të ndryshme silikoni për të blerë, duke përfshirë rruaza të rrumbullakëta, rruaza gjashtëkëndore të bëra prej silikoni ose druri, rruaza silikoni me ngjyra të ndryshme, rruaza druri me teksturë unike, rruaza të lezetshme kafshësh, rruaza silikoni vizatimor, etj.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni