Na kontaktoni

Silikoni Melikey

Adresë

Huizhou Zhonglian Industry Company Ltd., Nr.2, Huifeng 7 Road, Huichen District, Huizhou City, Guangdong Province, CN

E-mail

Doris@melikeysilicone.com

Telefoni

Tel:008613480570288

Whatsapp:008613480570288

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni