Silikoni Animal Teethers Shitje me shumicë

Silikoni Animal Teethers Shitje me shumicë dhe me porosi

Melikey është një prodhues me shumicë i dhëmbëve të kafshëve silikoni me mbi 10 vjet përvojë në industri.Ne ofrojmë me shumicë një gamë të larmishme të dhëmbëve silikoni të kafshëve me cilësi të lartë, të krijuara nga materiali silikoni i cilësisë ushqimore që është pa BPA dhe jo toksik, duke siguruar përputhje me standardet ndërkombëtare të sigurisë për qetësinë tuaj mendore.

Linja jonë e gjerë e produkteve plotëson preferenca dhe nevoja të ndryshme.Me shërbimet tona OEM/ODM, ju mund të personalizoni pamjen, madhësinë, ngjyrën, modelet dhe më shumë, duke i bërë produktet tuaja unike dhe të përshtatura për kërkesat tuaja specifike.

Partner me Melikey për dhëmbëza silikoni të cilësisë premium dhe zgjidhje të personalizuara.Na kontaktoni sot për të filluar personalizimin e dhëmbëve tuaj silikoni të kafshëves!

Shitje me shumicë e dhëmbëve silikoni të kafshëve
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Dhëmbës kafshësh silikoni Melikey për djem dhe vajza.Macja, ariu, luani, elefanti, lepuri etj.

Përdorni këta dhëmbëza për të ndihmuar në qetësimin e mishrave të irrituar të foshnjës tuaj.Të bëra nga silikoni 100% jo toksik i kategorisë ushqimore, këto dhëmbëza janë të lehta për t'u kapur me gishtat e vegjël dhe të sigurt për t'u përdorur për fëmijën.Modelet lozonjare dhe ngjyrat e sofistikuara i bëjnë ato një shtesë elegante për shtëpinë tuaj.

Detaj

Bërë nga silikoni i kategorisë ushqimore.

100% pa BPA, PVC dhe Ftalate.

Rekomandohet për fëmijët 3 muaj e lart.

Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike dhe shqisore.

Furnizues dhe prodhues i dhëmbëve të kafshëve silikoni me shumicë në Kinë

Melikey është një furnizues kryesor me shumicë dhe prodhues i dhëmbëzave silikoni të kafshëve në Kinë, me teknika të avancuara prodhimi dhe përvojë të gjerë.Ne ofrojmë një linjë produktesh të larmishme që përfshin forma dhe stile të ndryshme të kafshëve për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve tanë.

Si një shitës profesionist me shumicë, ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve produkte me cilësi të lartë duke ruajtur çmimet konkurruese.Dhëmbësit tanë silikoni të kafshëve janë bërë nga materiali silikoni i cilësisë ushqimore dhe i nënshtrohen kontrollit dhe inspektimit të rreptë të cilësisë për të siguruar përputhjen me standardet ndërkombëtare të sigurisë, duke garantuar sigurinë dhe besueshmërinë e tyre për qetësinë tuaj mendore.

Përveç shërbimeve tona me shumicë, ne ofrojmë gjithashtu zgjidhje fleksibël personalizimi.Nëpërmjet shërbimeve tona OEM/ODM, klientët mund të personalizojnë pamjen, madhësinë, ngjyrën, modelin dhe më shumë, duke i bërë produktet e tyre më të personalizuara dhe më të dallueshme.Me ekipet tona profesionale të projektimit dhe prodhimit, ne mund t'u përgjigjemi shpejt nevojave të klientëve dhe të ofrojmë zgjidhje të personalizuara të përshtatura për kërkesat e tyre.

Zgjidhni Melikey për produkte me cilësi premium dhe shërbime profesionale të personalizimit, duke i shtuar një avantazh konkurrues biznesit tuaj.Na kontaktoni sot dhe le të krijojmë së bashku dhëmbëza unike silikoni të kafshëve!

Melikey Silicone Baby Teethers Shitje me shumicë

Melikey ofron dhëmbëza silikoni superiore që ofrojnë rehati, siguri dhe argëtim për të vegjlit.Produktet tona janë bërë nga silikoni 100% i klasës ushqimore, duke siguruar një zgjidhje pa BPA, jo toksike dhe miqësore me mjedisin.Dhëmbëtarët silikoni Melikey dallohen për butësinë e tyre, përputhshmërinë me ngrirësin dhe mirëmbajtjen e ulët, duke i bërë ato zgjedhjen perfekte për nevojat e daljes së dhëmbëve të foshnjës.

dhëmbëza me shumicë

71mm*95mm

Pesha: 40.8g 

me shumicë për dhëmbët e bebeve

80mm*85mm

Pesha: 44 g

furnizuesi organik i unazave të dhëmbëzimit

58mm*88mm

Pesha: 28.5 g

Dëmbë për bebe me shumicë bpa pa silikon

82mm*75mm

Pesha: 35.8g

dhëmbët e foshnjës së kafshëve

62mm*101mm

Pesha: 35.1 g

Shitje me shumicë për dhëmbët e bebeve

80mm*90mm

Pesha: 37 g

me shumicë për dhëmbët e bebeve

83mm*88mm

Pesha: 39.4g

silikoni dore teetehr

117mm*119mm*89mm

Pesha: 73 g

 

dhëmbëza silikoni për bebe

90mm*94mm

Pesha: 41.8g

dhëmbëza silikoni dore

102mm*114mm*89mm

Pesha: 75 g

Furnizuesi i lodrave për fëmijë silikoni

110mm*103mm

Pesha: 38.6g

dhëmbët më të mirë silikoni

95mm*105mm

Pesha: 44 g

shitës me shumicë unazash të sigurta për nxjerrjen e dhëmbëve

82mm*85mm

Pesha: 43 g

unazë silikoni pjesa më e madhe e dhëmbëve

69mm*80mm

Pesha: 40.8g

 

me shumicë silikoni për dhëmbët e bebeve

72mm*85mm

Pesha: 41.4 g

unaza për nxjerrjen e dhëmbëve me shumicë

68mm*92mm

Pesha: 37 g

unaza silikoni të sigurta me shumicë të dhëmbëve

70mm*79mm

Pesha: 30.3 g

Dhëmbëtarë silikoni të Krishtlindjeve

69mm*106mm

Pesha: 38.5g

dhëmbëza për të porsalindur

75mm*85mm

Pesha: 40 g

 

46

60mm*80mm

Pesha: 30.6 g

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Si të personalizoni dhëmbët e kafshëve silikoni

Melikey është një prodhues OEM i kafshëve të kafshëve silikoni, ne kemi një ekip profesional R&D.Opsionet e personalizimit janë të disponueshme: Dizajni, Logo, Ngjyra, Paketa.....

Personalizimi i dhëmbëzave silikoni të kafshëve është një proces i thjeshtë dhe i këndshëm që ju lejon të krijoni dhëmbëza silikoni unike dhe të personalizuara.

Këtu është procesi ynë i personalizimit:

zakon
 1. Zgjidhni Melikey si partnerin tuaj: Zgjidhni Melikey si partnerin tuaj për personalizim.Me përvojën dhe ekspertizën tonë të gjerë, ne mund të përmbushim në mënyrë efektive nevojat tuaja për personalizim.

 2. Komunikoni kërkesat tuaja:Kontaktoni me ekipin tonë dhe komunikoni kërkesat tuaja të personalizimit.Ju mund të ofroni skica dizajni, imazhe referencë ose përshkrime të hollësishme për të na ndihmuar të kuptojmë stilin dhe specifikimet që dëshironi.

 3. Shembull i konfirmimit:Ne do të krijojmë mostra bazuar në kërkesat tuaja dhe do t'i dorëzojmë ato për shqyrtim dhe konfirmim.Ju mund të jepni komente për çdo modifikim ose rregullim të nevojshëm derisa të jeni të kënaqur.

 4. Prodhimi me porosi:Pasi të miratohen mostrat, ne do të fillojmë prodhimin me porosi të dhëmbëve tuaj silikoni të kafshëve.Ekipi ynë i prodhimit do të prodhojë produktet sipas specifikave tuaja.

 5. Inspektimi i cilësisë:Pas prodhimit, ne kryejmë inspektime rigoroze të cilësisë për të siguruar që çdo dhëmbëzues i personalizuar silikoni i kafshëve përmbush standardet tona të larta dhe pritshmëritë tuaja.

 6. Paketimi dhe dorëzimi: Më në fund, ne do t'i paketojmë dhëmbët e kafshëve silikoni të personalizuar sipas preferencave tuaja dhe do t'i dorëzojmë në vendndodhjen tuaj të specifikuar.Ne sigurojmë transport të sigurt për të garantuar paqen tuaj mendore.

Me procesin e personalizimit të Melikey, ju mund të krijoni lehtësisht dhëmbëza unike silikoni të kafshëve që plotësojnë kërkesat tuaja specifike.Na kontaktoni tani për të filluar personalizimin e produkteve tuaja!

 
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Pse të zgjidhni Melikey si një furnizues silikoni i dhëmbëve për fëmijë

Melikey Silicone është një prodhues me përvojë dhe i besueshëm i produkteve silikoni me porosi të kategorisë ushqimore në Kinë.Ne ofrojmë inspektim të rreptë të cilësisë, çmime konkurruese, shërbime të personalizuara, të personalizuara, shpërndarje të shpejtë dhe mbështetje në kohë të shërbimit pas shitjes.

 

 

Dëmbë për fëmijë silikoni OEM

Shërbimet OEM/ODM me shumicë

Melikey ofron një sërë opsionesh për dhëmbëza silikoni me shumicë me porosi për t'iu përshtatur një sërë kërkesash dizajni dhe produkti.

> Shërbimet e personalizimit të dizajnit, ngjyrave dhe paketimit

> Avantazhi i kostos së prodhimit masiv

> Koha dhe dorëzimi i shpejtë i dorëzimit

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
certifikatat
Prodhimi CNC
Inspektimi i cilësisë

Produkte silikoni të patentuara

Duke zgjedhur produktet tona të patentuara silikoni, kompanitë mund t'u ofrojnë klientëve produkte me cilësi të lartë, inovative dhe me kosto efektive, të mbështetur nga fuqia dhe potenciali i tregut kinez.

>Kosto-efektiviteti

>Mbrojtja e pronësisë intelektuale

>Inovacioni dhe cilësia

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

10+ vite eksperiencë

Përvoja e pasur e tregut na bën të familjarizuar me produktet e silikonit dhe nevojat e tregut të klientëve të ndryshëm me shumicë.

>Linjat e shumta të prodhimit të silikonit

> 20 orë prodhim

>Eksportuar në më shumë se 40 vende

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Kontroll i rreptë i cilësisë

Lëndët e para të sigurta dhe jo toksike dhe kontrolli i rreptë i cilësisë së prodhimit sigurojnë që çdo produkt silikoni të jetë i sigurt dhe i besueshëm.

> 100% lëndë të para të sigurta, FDA, LFGB, halogjen, PAH, ftalate, REACH, ROHS të certifikuara

> Inspektim i plotë i cilësisë

>Çertifikimi i kompanisë, BSCI, ISO9001.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Certifikata për dhëmbët silikoni

Elementi kryesor i produkteve silikoni për fëmijë është siguria.Produktet e cilësisë së lartë për fëmijë duhet të përdorin lëndë të para të sigurta dhe miqësore me mjedisin, të cilat nuk janë toksike, pa erë dhe të padëmshme për trupin e njeriut.Dhëmbëtarët tanë kanë kaluar testet e sigurisë së produktit të SHBA dhe BE dhe janë në përputhje meFDA, CPSIA, LFGB, EN71dhe standarde të tjera sigurie.Dhe ne kemi patentën për dhëmbët e bebeve Duoxiang.

Certifikata me rruaza silikoni
CPC për dhëmbët e bebeve
Certifikata me rruaza silikoni2
Certifikata me rruaza silikoni1

Pyetjet e bëra më shpesh

A janë të sigurta për përdorimin e foshnjës silikoni dhëmbët e kafshëve?
 • Po, dhëmbët e kafshëve silikoni konsiderohen përgjithësisht të sigurta për foshnjat.Ato janë bërë nga materiali silikoni i cilësisë ushqimore, pa substanca të dëmshme si BPA dhe ftalate.
Në cilën moshë mund të fillojë fëmija im të përdorë dhëmbëza silikoni të kafshëve?
 • Bebet zakonisht mund të fillojnë të përdorin dhëmbëza silikoni rreth moshës 3 deri në 6 muajsh kur fillojnë të dalin dhëmbë.
Si ndihmojnë dhëmbët e kafshëve silikoni me parehatinë e daljes së dhëmbëve?
 • Dhëmbësit silikoni të kafshëve ofrojnë lehtësim duke masazhuar mishrat e dhëmbëve të foshnjës, duke qetësuar dhimbjet dhe shqetësimet gjatë procesit të daljes së dhëmbëve.

 

A mund të ruhen ose ngrihen dhëmbëzat e kafshëve silikoni në frigorifer për qetësim shtesë?
 • Po, ftohja ose ngrirja e dhëmbëzave silikoni të kafshëve mund të ofrojnë lehtësim shtesë qetësues për foshnjat që dalin dhëmbë.
Si të pastroj dhëmbët e kafshëve silikoni?
 • Dhëmbësit silikoni të kafshëve mund të pastrohen me ujë të ngrohtë me sapun ose duke i zier në ujë për sterilizim.
A përmbajnë kimikate të dëmshme dhëmbët e kafshëve silikoni?
 • Jo, dhëmbët e kafshëve silikoni janë zakonisht pa kimikate të dëmshme si BPA, PVC dhe ftalate, duke i bërë ato të sigurta për përdorim nga foshnjat.
Çfarë duhet të kërkoj kur zgjedh dhëmbëza silikoni të kafshëve?

 

 • Kërkoni për dhëmbëza të bëra nga silikoni ushqimor, pa pjesë të vogla që mund të paraqesin rrezik mbytjeje.

 

A vijnë dhëmbët e kafshëve silikoni në forma dhe madhësi të ndryshme?

Po, dhëmbëzat e kafshëve silikoni janë të disponueshme në forma, madhësi dhe dizajne të ndryshme të kafshëve për t'iu përshtatur preferencave të ndryshme.

A janë të sigurta për larje enëlarëse dhëmbëzat e kafshëve silikoni?

Disa dhëmbëza silikoni të kafshëve janë të sigurta për larje enësh, por është gjithmonë më mirë të kontrolloni udhëzimet e prodhuesit për udhëzime specifike të kujdesit.

A janë dhëmbët e kafshëve silikoni të përshtatshme për foshnjat me alergji?

Mbajtësit e dhëmbëve të kafshëve silikoni janë përgjithësisht hipoalergjikë dhe të përshtatshëm për foshnjat me alergji ndaj materialeve të tjera si lateksi ose goma.