Силиконски заби за бебешки играчки Производител Кина |Меликеј

Краток опис:

Melikey Производство на големоСиликонски Teether Бебешка играчка.Имаме професионални тимови, производи со висок квалитет и сеопфатни услуги.

Висококвалитетен материјал: Бебешки силиконски заби е изработен од висококвалитетен силиконски материјал, мек и еластичен, нежен за забите и непцата на бебето, силиконскиот материјал е исто така безбеден и сигурен, погоден за џвакање на бебиња

СЛАТЕН ДИЗАЈН: Бебешките играчки за заби се слатки дизајни на тема Ноќта на вештерките, вистинската големина и дизајнот со мала тежина е погодна за момчињата и девојчињата да ги сфатат, тие ќе ги сакаат овие играчки

Ја ублажува болката во забите: Силиконските играчки за заби се со светли бои, кои лесно можат да го привлечат вниманието на вашето бебе, да му помогнат на вашето бебе да се фокусира на играњето со овие играчки и да обезбеди масажа на непцата за ублажување на болката во издигнувањето на забите.


 • Ставка:бебешки силиконски заби
 • Цена:1,60 долари/парче
 • Пакување:бесплатно пакување со бисерна кеса
 • MOQ:10 парчиња по боја
 • Материјал:Силикон за храна
 • Пример:Достапно
 • Услуга OEM/ODM:Поддржлив
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Силиконски Teether Бебешка играчка во масовно производство

  Melikey ја произведува најдобрата детска играчка со силиконски заби.произведувамебебешки заби на големо, дневното производство на силиконски бебешки заби може да достигне 8.000 парчиња.Melikey на големо произведува разни играчки за џвакање за новороденчиња.Добре дојдовте да не контактирате за да добиете ценовник на големо за бебешки заби.

  Помогнете да ги смирите воспалените непца на вашето бебе со нашата палета на силиконски заби.Направено од 100% нетоксичен силикон за храна, безбедно за мали деца.Нивните чудесни дизајни и софистицирани бои ги прават стилски додаток на вашиот дом.

  Опис на производот

  https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-teether-toddler-bpa-free-organic-silicone-melikey-products/
  https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-teether-toddler-bpa-free-organic-silicone-melikey-products/
  https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-teether-toddler-bpa-free-organic-silicone-melikey-products/

  Дали силиконските заби се добри за бебиња?

  Силиконот е единствен по тоа што не е толку штетен по здравјето како пластиката.Овие опасности вклучуваат штетни хемикалии во пластичната гутаперка, вклучувајќи БПА, ПВЦ и фталати.

  Во споредба со пластиката, силиконот е исто така најиздржливата опција.

  Пакет на производи

  baby teether package
  silicone teether pacakge
  https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-teether-toddler-bpa-free-organic-silicone-melikey-products/

  Фабрики за силиконски заби за детски играчки

  https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-teether-toddler-bpa-free-organic-silicone-melikey-products/

  силиконски заби за бебиња на големо


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи