Prodhuesi i lodrave për fëmijë silikoni Teether Kinë |Melikey

Përshkrim i shkurtër:

Melikey Prodhim me shumicëLodër për fëmijë me dhëmbë silikoni.Ne kemi ekipe profesionale, produkte me cilësi të lartë dhe shërbime gjithëpërfshirëse.

Materiali me cilësi të lartë: Dëmbët e dhëmbëve silikoni për fëmijë janë bërë nga materiali silikoni me cilësi të lartë, i butë dhe elastik, i butë me dhëmbët dhe mishrat e foshnjës, materiali silikoni është gjithashtu i sigurt dhe i besueshëm, i përshtatshëm për përtypjen e foshnjave

DIZAJNI I lezetshëm: Lodrat e ngritjes së dhëmbëve të foshnjës janë dizajne të lezetshme me temën e Halloween, madhësia e duhur, dizajni me peshë të lehtë është i përshtatshëm për djemtë dhe vajzat për t'i kuptuar, ata do t'i pëlqejnë këto lodra

Lehtëson dhimbjen e daljes së dhëmbëve: Lodrat e dhëmbëve silikoni janë me ngjyra të ndezura, të cilat mund të tërheqin lehtësisht vëmendjen e foshnjës tuaj, ta ndihmojnë fëmijën tuaj të përqëndrohet në lojën me këto lodra dhe të sigurojë masazh të mishrave të dhëmbëve për të lehtësuar dhimbjen e daljes së dhëmbëve.


 • Artikulli:dhëmbëza silikoni për bebe
 • Çmimi:1,60 dollarë/copë
 • Paketimi:paketim qese perla falas
 • MOQ:10 copë për ngjyrë
 • Materiali:Silikoni i kategorisë ushqimore
 • Shembull:Në dispozicion
 • Shërbimi OEM/ODM:E mbështetshme
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Lodër për fëmijë me dhëmbë silikoni në prodhim me shumicë

  Melikey prodhon lodrën më të mirë të dhëmbëve prej silikoni për fëmijë.ne prodhojmëdhëmbëza për fëmijë në masë, prodhimi ditor i dhëmbëve silikoni të bebeve mund të arrijë në 8000 copë.Melikey prodhon lodra të ndryshme përtypëse për të porsalindur me shumicë.Mirë se vini të na kontaktoni për të marrë listën e çmimeve me shumicë të dhëmbëve të bebeve.

  Ndihmoni në qetësimin e mishrave të dhëmbëve të inflamuar të foshnjës tuaj me gamën tonë të dhëmbëzave silikoni.Bërë nga silikoni 100% jo toksik i klasës ushqimore, i sigurt për fëmijë.Modelet e tyre të çuditshme dhe ngjyrat e sofistikuara i bëjnë ato një shtesë elegante për shtëpinë tuaj.

  përshkrim i produktit

  https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-teether-toddler-bpa-free-organic-silicone-melikey-products/
  https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-teether-toddler-bpa-free-organic-silicone-melikey-products/
  https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-teether-toddler-bpa-free-organic-silicone-melikey-products/

  A është i mirë dhëmbët silikoni për foshnjat?

  Silikoni është unik në atë që nuk është aq i dëmshëm për shëndetin sa plastika.Këto rreziqe përfshijnë kimikate të dëmshme në gutaperka plastike, duke përfshirë BPA, PVC dhe ftalate.

  Krahasuar me plastikën, silikoni është gjithashtu opsioni më i qëndrueshëm.

  Paketa e produktit

  baby teether package
  silicone teether pacakge
  https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-teether-toddler-bpa-free-organic-silicone-melikey-products/

  fabrika për dhëmbëzë silikoni lodrash për fëmijë

  https://www.melikeysiliconeteethers.com/silicone-teether-toddler-bpa-free-organic-silicone-melikey-products/

  dhëmbëza bebesh silikoni me shumicë


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme