shitja më e mirë e fabrikës së dhëmbëve silikoni |Melikey

Përshkrim i shkurtër:

Shitje e nxehtë Fabrika Soft Lepuri për fëmijë me dhëmbëza silikoni pa ushqim pa BPA

 

Dizajni i bukur nga Melikey Silicone, unazat e dhëmbëve të lepurit janë shumë të lehta për t'u mbajtur nga foshnjat, me tekstura në anën e pasme.

Ka fortësi 50 gradë, kështu që është i butë ndaj mishrave të dhëmbëve.

Lënda e parë është silikoni ushqimor, është pa BPA, 100% jo toksik, pa plumb, pa kadmium, pa ftalate, pa PVC.

11 ngjyra në magazinë gati për transport.


 • Çmimi:1,50 dollarë/copë |10 copë/ngjyrë (Min. Porosi)
 • Ngjyra e personalizuar:(Min. Porosi: 300 Copë)
 • Paketimi:Çanta OPP falas
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  best silicone teether factory hot sale

  Shitje e nxehtë Fabrika Soft Lepuri për fëmijë me dhëmbëza silikoni pa ushqim pa BPA

  Shitje e nxehtë Fabrika Soft Lepuri për fëmijë me dhëmbëza silikoni pa ushqim pa BPA

   

  Dizajn i bukur nga Melikey Silicone, thedhëmbëzues lepurashunazat janë shumë të lehta për t'u mbajtur nga foshnjat, me tekstura në anën e pasme.

  Ka fortësi 50 gradë, kështu që është i butë ndaj mishrave të dhëmbëve.

  Lënda e parë është silikoni ushqimor, është pa BPA, 100% jo toksik, pa plumb, pa kadmium, pa ftalate, pa PVC.

  11 ngjyra në magazinë gati për transport.

   

  Emri i artikullit:
  Dëmbë për lepurushin e bebeve me dizajn të lezetshëm
  Madhësia: 105*62*10 mm
  Materiali: Silikoni i kategorisë ushqimore
  Pesha: 40 g
  MOQ:
  10 copë/ngjyrë

  1.Dëmborë silikoni për bebe me dizajn të lezetshëmlepurushët janë bërë nga silikoni i cilësisë së lartë ushqimore.100% jo toksike, pa BPA, pa plumb, pa kadmium, pa ftalate, pa PVC dhe pa merkur.Pajtueshmëria me FDA, AS/NZS, ISO9001, LFGB, CPSIA, ASTM F963, EN71, CE.

  2.Lodra jonë e dhëmbëve të lepurit është një ngadhëmbët më të mirë silikoninë treg.Përmban sipërfaqe të ndryshme me teksturë në pjesën e poshtme të dhëmbëzës.Ndihmoni të qetësoni mishrat e irrituar të foshnjës tuaj me linjën tonë të dhëmbëve.Të dizenjuar për t'u kapur lehtë nga gishtat e vegjël, dhëmbët tanë janë të sigurt për t'u përdorur për fëmijën tuaj.Dizajni i tyre i gjallë dhe ngjyrat e sofistikuara i bëjnë ato një shtesë elegante për shtëpinë tuaj.Për të pastruar, lani dhëmbët e foshnjës silikoni me ujë të ngrohtë dhe me sapun dhe lëreni të thahet në ajër.Vendoseni në frigorifer ose në frigorifer që të vegjlit tuaj të shijojnë ndjesinë e ftohjes në dhëmbët që dalin ndërsa ata përtypin dhe kafshojnë strukturën e butë.

  3. Paketojmë silikonindhëmbët e bebeve pjesa më e madhenë çantat e perlave, transporti ajror, transporti oqean, kamioni dhe hekurudha janë në dispozicion, normalisht të shprehur nga dera në derë.

  4. Logo ose model i personalizuar mund të lazerohet në dhëmbëzat e lepurit silikoni.Kostoja është 0,1 dollarë për lazer me logo.MOQ është 300 copë, ju mund të përzieni ngjyrat.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme